RobotiseIT

„Zadowolony klient to najlepsza strategia biznesowa” – Michael LeBoeuf

3d skaner na robocie

Kilka słów o firmie

Firma RobotiseIT Sp. z o.o. jest młodą firmą opartą na ludziach z dużym doświadczeniem w programowaniu i uruchamianiu linii przemysłowych. Nasze kompetencje rozwijaliśmy m. in. w branży Automotive, chemicznej, FMCG, tytoniowej. Aktualnie obsługujemy klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych, ale jesteśmy też otwarci na projekty w innych obszarach świata.

Szukamy zadań ambitnych – konfigurujemy i programujemy roboty Kuka, Fanuc, Kawasaki, działaliśmy także na produktach marek Staubli i Epson, w kwestii sterowników PLC natomiast pracujemy głównie na sterownikach Siemens oraz Allen-Bradley. Specjalizujemy się w aplikacjach przenoszenia, zgrzewania punktowego, klejenia, spawania MiG, wiercenia, wkręcania śrub, nitowania, współpracy z systemami wizyjnymi, walcowania. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy język/sposób programowania robotów i sterowników PLC można szybko opanować i wdrożyć zachowując przy tym wysoką jakość usług. Jesteśmy otwarci na współpracę w wielu branżach wykorzystujących systemy automatyki.

Zapraszamy do przekazywania zapytań poprzez Formularz kontaktowy .

 

Zarząd RobotiseIT Sp. z o.o.

Nasi Partnerzy:

Integrator Systemów Automatyki

RobotiseIT Sp. z o.o.

Topolowa 17A 62-090 Rokietnica, Tel. +48 882 028 104 lub +48 793 641 008, REGON: 369331538, NIP: 7811963606, KRS: 0000715355, E-mail: biuro@robotiseit.eu